• TEAM-indeling en persoonlijke UITSLAGEN ONDERLINGE TEAMS 2023 - 2024

                                                                                                                                   

     

                               

                                          ( TEAM  VALKENBURG kampioen 

                            'ONDERLINGE TEAMS '23 -'24)

                                        

              
     wedstr. .. v.d.10-->  
     1   2   3  4  5  6  7  8  9  10  TOT  HS
                               
          T E A M S :   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TOT.  
    A)  Valkenburg     moy pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt HS
     Koos Ammerlaan  63   13 9   13  13   8 12  72 13 
     Ben van Leeuwen 56  6 13  13  13   6 12  12  12  12  99 21 
     Fred Valkenburg  34  0 12  12  12  60 7
     Leo de Veld 24 11  13  11  13  13  80 7 
    totaal  -->   30  34  26  38  30  25 37 33 29  29  311  
    B)  van Scheijndel 
     moy pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt HS
     Johan van den Baard 97  5  4 12  12  13  84 32 
     Piet v. Scheijndel 1 61   11 12  37 9 
     Willem de Jong  50    7 12  13  13  12  12  84 12 
      Frans Smit 37  0 13  11  8 67
    totaal  -->   23 24 30 28 31 28 24 25 31 28 272  
    C)  Simon Maree
    moy  pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt HS
     Simon Maree 39   0 12  19  8 
     Jan Greeve 35   12 11  12  11  81 10 
     Walther Jongmans 30   7 11  72
      John v.d.Bulk 22   13 13  13  12  12  90 8 
    totaal  -->   32 25 23 34 27 27 18 23 24 29 262  
    D)   van Wanrooij moy 
    pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt HS
    Theo v. Wanrooij 52   7 11  5 46 
    Cees v. Wanrooij 50  8 12  11  12  65  11 
     Dirk v.d. Wal  29    11 13  12  12  12  82  7 
    Hans Stoopman 29  0 11  11  12  12  70 7
    totaal  -->   26 18 35 21 25 23 21 34 31 29 263  
    E)  "VandenBV"
     moy pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt HS
    Kees v.d. Baard 52  0 13   13 11  13  11  84  13
    Ben v.d. Baard 45  13 11   6 12  12  11  81  10 
    Aad Vijverberg  33   12   0  11  13  13  66 
    Rob v.d.Baard 27  9 12  12   9 12  13  74 5 
    totaal  -->   34 34 22 23 28 34 37 33 32 29 305  
    F)     VDWilt  moy pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt pnt HS
    Kees Vermeulen 55  8 12 13  13  12 12  80  11 
    Gerard Schenk 36 13 13  13  12  12  12  12  108  8 
    Gerard Vermeulen 32  9 11  11  56 5
    Hans Vonk 25  0 12  13  9 11   53   5 
    totaal  -->   30  37  35  31  28  33   27 21  28 27  297  
  • Data en Uitslagen onderlinge teams

                                                          

        EINDSTAND  v.d. 6 teams   na  10  v.d.10  ontmoetingen:

     

        1) Valkenburg          311      

     

        2) 'vandenBV'          305

     

       3) 'vandeWilt'          297

     

       4) van Scheijndel     272

     

       5) van Wanrooij       263

     

       6) Simon Maree       262

     

     ________________________________________________________________________________

     

    Een nieuwe competitie wordt, indien er weer 6 teams te formeren zijn, begin oktober 2024 gestart......!

     __________________________________________

     

     
    Bardiensten:     2-10  :  VandenBV  en op 8 jan '24
                             16-10  :  Wanrooij    en op 22 jan. '24
                             30-10 : Scheijndel  en op  5 feb. '24
                             13-11 :  Simon Maree  en op 19 feb '24
                             27-11 : VDWilt
                             11-12 : Valkenburg     

     

     _______________________________________________________________________________  

     

     

      uitslagen &  PLANNING                                         2023 - 2024          
                     
    datum team team   uitslag  TA datum team team   uitslag
    02-okt  v. Wanrooij  'vandenBV'  26 - 34  3  11 dec  v. Wanrooij  'vandenBV'  23 - 34
     2023  Valkenburg  v.d.Wilt  30 - 30  2   2023
     Valkenburg  v.d.Wilt  25 - 33
       Simon Maree  v. Scheijndel  32 - 23  1    Simon Maree  v. Scheijndel  27 - 28
                     
    16-okt  Valkenburg  Simon Maree  34 - 25  3  8 jan  Valkenburg  Simon Maree  37 - 18
     2023  v. Scheijndel  'vandenBV'  24 - 34
     2  2024
     v. Scheijndel  'vandenBV'  24 - 34 
       v. Wanrooij  v.d.Wilt  18 - 37
     1    v. Wanrooij  v.d.Wilt  21 - 27
                     
    30- okt  Valkenburg  v. Scheijndel  26 - 30
     3 22 jan  Valkenburg  v. Scheijndel  33 - 25
     2023  'vandenBV'  v.d.Wilt  22 - 35  2  2024
     'vandenBV'  v.d.Wilt  33- 21
       Simon Maree  v. Wanrooij  23 - 35  1    Simon Maree  v. Wanrooij  23 - 34
                     
     13 nov  v. Scheijndel  v.d.Wilt  28 - 32
     3  5 feb  v. Scheijndel  'v.d.Wilt  31 - 28
     2023  Valkenburg  v. Wanrooij  38 - 21  2  2024
     Valkenburg  v. Wanrooij  29 - 31
       Simon Maree  'vandenBV'  34 - 23
     1    Simon Maree  'vandenBV'  24 - 31
                     
    27 -nov  Simon Maree  v.d.Wilt  27 - 28  3  19 feb  Simon Maree  v.d.Wilt  29 - 27
      2023
     v. Wanrooij  v.Scheijndel  25 - 31  2  2024  v. Wanrooij  v. Scheijndel  29 - 28
       Valkenburg  'vandenBV'  30 - 28  1    Valkenburg  'vandenBV'  29 - 29
                     

      

     Voor alle avonden geldt:

     

     -  Zaal open om 19.00 u.

     -  Een team bestaat uit 3 spelers en een reservespeler.

     - De reservespeler kan ingedeeld worden worden bij een ander team, dat  niet volledig is.

     -  de  teamleiders  vullen  voor  19.30 u. de namen van hun teamleden ,
        die  deze  avond mee gaan doen, op het wedstrijdformulier in.

     -  Wie het hoogste moyenne heeft, komt op het wedstrijdformulier op plaats 1 te staan.  Degene met

         het laagste moyenne wordt als laatste vermeld.

     -  Het maakt niet uit met welke wedstrijd, die op het formulier staat, begonnen wordt!

    -  Per avond kunnen drie personen van een team meedoen

     - Wie even niet hoeft te spelen assisteert bij het arbitreren of schrijven.

      -  Gastspelers zijn in principe niet toegestaan

     -  aanvang van de wedstrijden:  19.30 u.